Oferta\Regulamin

Domki górskie, pokoje i apartamenty kompleksu Sudety Resort będą idealnym miejscem noclegowym na wakacje zarówno z rodziną jak i ze znajomymi.

Domki Sudety Resort:

DOMKI Z WIDOKIEM NA GÓRY 4-6-8 osobowe

4-6-8 osobowe cena
od 480 PLN / dobę

Pokoje Sudety Resort

POKOJECENY
Pokój 1Już od 9o zł doba
Pokoje 2 – osoboweJuż od 130 zł /doba
Pokoje 3 -osoboweJuż od 220 zł /doba
Pokoje 4 -osoboweJuż od 280 zł /doba
Pokój rodzinnyJuż od 350 zł /doba
DostawkaCena dostawki ustalana indywidualnie
Realizujemy bony turystyczne
Święta – Majówka – Boże Ciało – Sylwester: minimalny okres rezerwacji 3 doby

Apartamenty Sudety Resort

APARTAMENTYSEZON A
01.05 – 23.06
SEZON B
23.06 – 26.08
SEZON C
26.08-01.09
SEZON D
Od 01.09
SEZON E
Od 01.01
WIELKANOC MAJÓWKABOŻE CIAŁOBOŻE NARODZENIESYLWESTER
Apartament – Park Zdrojowy Polanica
MAX 6 osób
Promocja – zapytaj o cenę580 zł/ doba550 zł / doba500 zł / doba580 zł /doba880zł /doba800 zł / doba750 zł / doba880 zł / doba880zł /doba
Apartamenty Typu SUITE z widokiem na góry  od 350,00 zł/ doba
DostawkaCena dostawki ustalana indywidualnie

Apartamenty w uzdrowiskach Polnica Zdrój Szczytna Zieleniec SKI Arena

Dane do przelewu: SUDETY RESORT

Regulamin

wynajmu i korzystania z apartamentu

 1. Najemca dysponuje apartamentem w dniach i godzinach określonych podczas rezerwacji, z tym że Wynajmujący ma prawo wejścia do apartamentu w celu dokonania czynności niezbędnych do realizacji umowy, przy czym każdorazowe wejście do apartamentu poprzedza kontakt telefoniczny z Najemcą, celem wspólnego ustalenia dogodnego terminu dla obu stron.
 2. Doba zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
 3. Wejście Najemcy do apartamentu w dniu przyjazdu nastąpi w czasie ustalonym w umowie pomiędzy Najemcą a Wynajmującym, jednakże nie później niż do godz. 19:00 (w wyjątkowych sytuacjach po indywidualnym ustaleniu z zarządcą). Opuszczenie apartamentu w dniu wyjazdu nastąpi w czasie ustalonym w umowie, ale nie wcześniej niż o godz. 9:00 (w wyjątkowych sytuacjach po indywidualnym ustaleniu z zarządcą).
  Dokładne godziny wejścia i opuszczenia apartamentu, zgodnie z powyższym postanowieniem, strony każdorazowo ustalają telefonicznie lub mailowo.
 4. Wewnątrz apartamentu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
  Palenie tytoniu jest zabronione. Łamanie zakazu palenia papierosów oraz innych wyrobów tytoniowych w lokalu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji lokalu w wysokości 500 zł.
 5. W apartamencie może nocować tyle osób ile ustalono podczas rezerwacji, a w okresie korzystania z apartamentu Najemca ma prawo przyjmować gości (po wcześniejszym poinformowaniu wynajmującego). Każda dodatkowa osoba jest płatna 100 zł za dzień pobytu.
 6. W ramach niniejszej umowy Najemca otrzymuje w dniu przyjazdu klucz wejściowy do do drzwi wejściowych apartamentu. Najemca nie jest upoważniony do udostępniania w/w kluczy osobom trzecim. W dniu wyjazdu Najemca zobowiązany jest do zwrotu oryginalnych kluczy. W przypadku zagubienia klucza do drzwi wejściowych do
  apartamentu, Najemca zobowiązany jest do pokrycia kosztów związanych z wymianą zamka w drzwiach na taki sam jak ten, do którego zgubiono klucz. Cena umowna wynosi 500 zł (pięćset złotych) jako zadośćuczynienie za straty i szkody.
 7. Wynajmujący nie odpowiada za rzeczy Najemcy wniesione i pozostawione w apartamencie, a umowa nie jest umową przechowania.
 8. Apartament przed przekazaniem do dyspozycji Najemcy jest poddany sprzątaniu, jak również w ramach umowy przewidziane jest sprzątanie apartamentu po zakończeniu najmu.
 9. Najemca zobowiązany jest do bieżącego utrzymywania apartamentu w czystości, umożliwiającym jego normalne użytkowanie. Najemca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia, urządzeń technicznych, ścian, okien, szyb, znajdujących się w lokalu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 10. Najemca zobowiązany jest do należytego zabezpieczania lokalu, dokładnego zamykania drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób postronnych.
 11. Pobyt zwierząt możliwy jest w lokalu wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu, zgłoszeniu Wynajmującemu – Katarzyna Kiliszkowska SUDETY RESORT tel: 668 329 250
 12. W PRZYPADKU ZGŁOSZONEJ UZASADNIONEJ SKARGI NA NAJEMCE BĄDŹ INTERWENCJI POLICJI Z PRZYCZYN LEŻĄCYCH PO STRONIE NAJEMCYUMOWA NAJMU MOŻE BYĆ ROZWIĄZANA PRZEZ WYNAJMUJĄCEGO ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM BEZ OBOWIĄZKU ZWROTU KWOTY NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU POZOSTAJĄCEGO OKRESU REZERWACJI.
 13. Dwie godziny przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia odbioru kluczy.
 14. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rozwiązania umowy z przyczyn leżących po stronie najemcy.

Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

WAŻNE! W CELU WYSTAWIENIA FAKTURY PROSIMY O INFORMACJĘ
PRZY REZERWACJI APARTAMENTU WRAZ Z PODANIEM DANYCH DO
FAKTURY. INFORMACJĘ TAKĄ PROSZĘ WYSŁAĆ MAILEM NA ADRES
sudetyresort@gmail.com PO WPŁACIE ZADATKU NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI
WYSTAWIENIA FAKTURY.